Instytut Muzyki i Tańca wspiera profesjonalnych muzyków, tancerzy i instytucje artystyczne w realizacji ich misji

Ekspert/Ekspertka HR

Narodowy Instytut Muzyki i Tańca poszykuje osoby na stanowisko eksperta/ekspertki HR.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

•    współtworzenie rozwiązań systemowych dla NIMiT w zakresie HR;

•    udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku NIMiT jako pracodawcy i budowaniu kultury organizacyjnej;

•    tworzenie i doskonalenie polityki personalnej NIMiT, procedur i procesów HR;

•    współpraca przy przygotowaniu i wdrażaniu systemu ocen pracowniczych;

•    tworzenie planu szkoleń, wdrażania programów rozwojowych dla kadry managerskiej oraz procesu rozwoju pracowników;

•    współpraca przy organizacji pracowniczych imprez wyjazdowych i integracyjnych;

•    prowadzenie projektów rekrutacyjnych na zróżnicowane stanowiska;

•    udział w rozwijaniu narzędzi wspomagających procesy HR;

•    wsparcie kadry zarządzającej w procesach HR.

Oczekiwania:

•    posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w obszarze HR w tym w projektowaniu nowych systemów, rozwiązań i narzędzi HR oraz tworzeniu kultury organizacyjnej;

•    masz doświadczenie w pracy zarządzanej zwinnie (agile), rozumiesz i lubisz ten sposób pracy;

•    masz pozytywne nastawienie, pracujesz z wizją ukończenia zadania, potrafisz podejść holistycznie do procesów HR;

•    budujesz silne relacje, oparte o szacunek i zaufanie;

•    masz praktyczną wiedzę dotyczącą procesów HR (rekrutacja i selekcja, zarządzanie rotacją, rozwój pracowników, zarządzanie talentami, zarządzanie jakością pracy, budowanie zaangażowania itd.);

•    cechują Cię: odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność, dobra organizacja pracy;

•    masz ukończone studia wyższe, preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi lub psychologia;

•    dodatkowo posiadasz wykształcenie artystyczne i doświadczenie w pracy w instytucjach kultury.

Oferujemy:

•    umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

•    prywatną opiekę medyczną;

•    dofinansowanie do wczasów pod gruszą;

•    ciekawą i pełną wyzwań pracę w kreatywnej przestrzeni;

•    dużą samodzielność pracy;

•    możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań;

•    świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole;

•    elastyczne godziny pracy;

•    możliwość nauki i rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w wielu ciekawych i różnorodnych projektach;

•    miejsce pracy w samym sercu Warszawy.

To Ciebie właśnie szukamy!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 25 czerwca 2021 r. na adres: hr@imit.org.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.)”

Jeśli jest Pani/Pan zainteresowany rozpatrywaniem Pani/Pana kandydatury w późniejszych rekrutacjach prosimy o dopisanie: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”  Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Muzyki i Tańca siedzibą w Warszawie przy ul. Fredry 8. Wszelkie informacje na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności pod adresem: https://imit.org.pl/ochrona-danych-osobowych