Młodsza Księgowa/ Młodszy Księgowy

Instytut Muzyki i Tańca poszukuje pracownika na stanowisko Młodszej Księgowej/ Młodszego Księgowego. Poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie wspieranie działu księgowości w bieżących pracach. Do jej obowiązków będzie należało m.in. wystawianie przelewów, księgowanie wyciągów bankowych, księgowanie rozliczeń z pracownikami i współpracownikami, pozostałe prace zlecone przez Głównego Księgowego.

Wymagania:   

  • Doświadczenie w księgowości min. 1 rok.
  • Znajomość przepisów rachunkowych i prawa podatkowego
  • Znajomość programu Sage Symfonia FK

Oferujemy pracę na pełny etat.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres imit@imit.org.pl do 13.11.2019.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Muzyki i Tańca siedzibą w Warszawie przy ul. Fredry 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.