Instytut Muzyki i Tańca wspiera profesjonalnych muzyków, tancerzy i instytucje artystyczne w realizacji ich misji

Aktualności - Archiwum

II Kongres Tańca on-line

Zapraszamy do udziału w II Kongresie Tańca on-line

więcej →

IV Konwencja Muzyki Polskiej

5–7 listopada 2020 roku w Elektrowni Powiśle w Warszawie odbędzie się IV Konwencja Muzyki Polskiej.

więcej →

Gala wręczenia Nagród im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej" 2020

O 14.00 zapraszamy na galę wręczenia Nagród im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej" 2020. Po raz pierwszy będziemy transmitować ją na żywo. Bądźcie z nami! Link do transmisji ...

więcej →

Koryfeusz Muzyki Polskiej 2020 – przedłużamy termin zgłoszeń do 28 września

Rozpoczyna się dziesiąta edycja nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. Do 21 września 2020 roku za pośrednictwem strony www.koryfeusz.org.pl można zgłaszać kandydatury.

więcej →

Gala Nagrody im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej” 2020

18 września 2020 roku o godz. 14 w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się uroczysta gala 45. edycji Nagrody im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej”. Wyróżnienia przyznawane raz w roku przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zostaną wręczone wybitnym przedstawicielom środowiska kultury tradycyjnej.

więcej →

Psycholog do prowadzenia szkoleń/warsztatów/webinarów dla tancerzy, uczniów szkół baletowych, dyrektorów teatrów, kierowników baletu

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór dla psychologów, którzy podejmą się w prowadzenia szkoleń, warsztatów lub webinarów dla tancerzy w ramach Programu Przekwalifikowania Zawodowego Tancerzy.

więcej →

Włącz się do wolontariatu na II Kongresie Tańca

Ogłaszamy nabór na wolontariuszy II Kongresu Tańca!

więcej →

II Kongres Tańca | trwa rejestracja

Do 17 września można się rejestrować do udziału w II Kongresie Tańca, który odbędzie się 26–29 września 2020 roku w Warszawie.

więcej →

Koncerty AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia podczas Forum Ekonomicznego 2020

Koncerty AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy pod dyrekcją Marka Mosia uświetnią galę wręczenia nagród Forum Ekonomicznego 2020

więcej →

Zaplanuj swoją drugą karierę – cykl webinarów

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów „Zaplanuj swoją drugą karierę” w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy.

więcej →