Instytut Muzyki i Tańca wspiera profesjonalnych muzyków, tancerzy i instytucje artystyczne w realizacji ich misji

Rekrutacja na stanowisko pracownika działu kadr i płac

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór na stanowisko pracownika działu kadr i płac 

Opis stanowiska

- obsługa programu Symfonia Kadry i Płace,
- prowadzenie teczek pracowników,
- prowadzenie ewidencji urlopów,
- wystawianie dokumentacji pracowniczej.

Wymagania

- znajomość programu kadrowo płacowego Symfonia i Płatnik,
- znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, znajomość przepisów dotyczących prawa autorskiego, znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych,
- preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe,
- doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
- znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy

umowa zlecenie, godziny pracy do uzgodnienia

Dodatkowe informacje

www.imit.org.pl


Warunki aplikowania

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych na adres imit[at]imit.org.pl do 08.03.2019 roku do godziny 12:00.
W treści maila prosimy o dopisek „Rekrutacja”. Nie zwracamy dokumentów, w związku z tym prosimy załączanie tylko kopii ewentualnych dyplomów i innych zaświadczeń.

Uprzejmie informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zapraszamy tylko wybranych kandydatów.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Muzyki i Tańca siedzibą w Warszawie przy ul. Aleksandra Fredry 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.